Logo Na Mapie Geoportal Krajowy

MPZP Sokołów Małopolski - sprawdź miejscowy plan gminy Sokołów Małopolski

Posiadasz działkę lub planujesz zakup działki budowlanej w gminie Sokołów Małopolski? Przed inwestycją sprawdź zapisy planu zagospodarowania przestrzennego MPZP Sokołów Małopolski.

Zobacz więcej interesujących tematów. Przejdź na: Geoportal Sokołów Małopolski.

MPZP Sokołów Małopolski
Mapa MPZP gminy Sokołów Małopolski

Co to jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Jeżeli planujesz budowę lub zakup działki obowiązkowo sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego gminy Sokołów Małopolski. Dowiedz się Jak sprawdzić miejscowy plan zagospodarowania w Sokołowie Małopolskim.

Logo portalu Ongeo.pl
Analiza dowolnej działki Online w 5 minut.
Raport o terenie - dokument z ponad 50 stronami map i zestawień.

MPZP Sokołów Małopolski

Zespół specjalistów portalu Na Mapie na bieżąco aktualizuje plany miejscowe w Geoportalu gminy Sokołów Małopolski i uzupełnia bazę o nowe plany. Rejestr MPZP Sokołów Małopolski prowadzimy i uzupełniamy skrupulatnie od wielu lat. Znajdziesz w nim obowiązujące plany zagospodarowania przestrzennego z obszaru Sokołowa Małopolskiego. Dane o aktualnych planach miejscowych pochodzą z bazy urzędu gminy Sokołów Małopolski.

Sprawdź, ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w gminie Sokołów Małopolski i jakie plany zostały ostatnio uchwalone.

Sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego Sokołów Małopolski obowiązujący na konkretnej działki w Portalu OnGeo.pl

Z Raportu o terenie dowiesz się, czy dla obszaru wybranej działki jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, a jeśli tak to:

  • Jakie jest przeznaczenie działki w MPZP,
  • Otrzymasz link do właściwej uchwały MPZP gminy Sokołów Małopolski z dodatkowymi informacjami,

W Raporcie znajdziesz również szereg istotnych informacji o działce i jej sąsiedztwie, m.in: uzbrojenie terenu w media, informacje z ewidencji gruntów, zagrożenia i uciążliwości oraz otoczenie i dostęp do usług. Zobacz przykładowy Raport o terenie .

Jak pobrać Raport o terenie?

Wejdź na stronę ongeo.pl

Wejdź na stronę internetową ongeo.pl i wybierz zakładkę Raporty o Terenie.

Możesz też kliknąć bezpośrednio w link https://ongeo.pl/raporty .

Wyszukiwanie działki

Wybierz działkę, która Cię interesuje. Możesz to zrobić na jeden z trzech sposobów:

  • znaleźć ją po numerze ewidencyjnym,
  • wpisać adres działki,
  • zaznaczyć działkę na mapie.
Formularz wyboru tematów do analizy

Zdecyduj, które informacje znajdą się w Twoim raporcie.

Opłata za raport przelew on-line

Zatwierdź i opłać Raport o Terenie za pomocą przelewu on-line.

Płacisz tylko za te informacje, które Cię interesują!

Raport o terenie w wygodnym formacie

Pobierz raport, by poznać potencjał działki.

Wystarczy, że klikniesz w link przesłany na maila.

Zobacz jak wygląda przykładowy Raport o terenie.

Statystyki dotyczące planów zagospodarowania przestrzennego Sokołowa Małopolskiego

Zestawienie statystyk miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Sokołowa Małopolskiego

0

59 planów zagospodarowania przestrzennego obowiązujące w gminie Sokołów Małopolski, w tym zawierają się zmiany do planów, uchylenia mpzp Sokołów Małopolski, wyroki sądów, rozstrzygnięcia nadzorcze i inne.

0 ha

390 ha to powierzchnia zajmowana przez plany zagospodarowania przestrzennego Sokołowa Małopolskiego.

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego gminy Sokołów Małopolski - statystyki
Powierzchnia uchwalonych MPZP w gminie Sokołów Małopolski z podziałem na lata

Rejestr MPZP Sokołów Małopolski

Poniżej przedstawiamy tabelę rejestr wybranych MPZP Sokołów Małopolski. Jeżeli chcesz sprawdzić plan dla swojej działki, skorzystaj z usługi Raport o terenie w portalu OnGeo.pl .

Nazwa uchwały MPZPNr uchwałyData uchwalenia
Uchwała nr LII/614/2023 Rady Miejskiej w Sokołowie Małopolskim z dnia 27 lutego 2023 r. w sprawie uchwalenia III zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu produkcyjno - składowo - usługowego w Sokołowie Małopolskim - cześć ILII/614/202327-2-2023
Uchwała nr LI/598/2023 Rady Miejskiej w Sokołowie Małopolskim z dnia 30 stycznia 2023 r. w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu usługowo-przemysłowego w Sokołowie MałopolskimLI/598/202330-1-2023
Uchwała nr XLV/548/2022 Rady Miejskiej w Sokołowie Małopolskim z dnia 31 października 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osiedla "Słoneczne IV"w Sokołowie MałopolskimXLV/548/202231-10-2022
Uchwała nr XL/489/2022 Rady Miejskiej w Sokołowie Małopolskim z dnia 30 maja 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu osioedla "Wzgórze" w Sokołowie MałopolskimXL/489/202230-5-2022
Obwieszczenie Rady Miejskiej w Sokołowie Małopolskim z dnia 30 maja 2022 r. Rady Miejskiej w Sokołowie Małopolskim w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu produkcyjno - składowo - usługowego w Sokołowie Małopolskim - część IObwieszczenie t.j.30-5-2022
Uchwała nr XXIV/300/2020 Rady Miejskiej w Sokołowie Małopolskim z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie uchwalenia II zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu produkcyjno - składowo - usługowego w Sokołowie Małopolskim - część 1XXIV/300/202030-12-2020

Kto odpowiada za uchwalanie miejscowych planów w Sokołowie Małopolskim?

Za prowadzenie rejestru MPZP Sokołów Małopolski odpowiada wójt/burmistrz gminy Sokołów Małopolski. Do jego obowiązków należy m.in. uchwalanie nowych planów i wprowadzanie zmian do istniejących planów. W przypadkach gdy dla danej działki plan zagospodarowania przestrzennego Sokołów Małopolski nie obowiązuje, to urząd gminy Sokołów Małopolski wydaje decyzję o warunkach zabudowy. Dokładna procedura związana z wydawaniem decyzji o warunkach zabudowy w Sokołowie Małopolskim została opisana w artykule: Decyzja o warunkach zabudowy procedura formalna .

Analizuj zmiany zagospodarowania terenu w gminie Sokołów Małopolski z lotu ptaka dzięki archiwalnym zdjęciom lotniczym!

Chciałbyś zobaczyć, jak zmieniało się zagospodarowanie terenu dla dowolnej działki w gminie Sokołów Małopolski na przestrzeni lat? Nasza usługa archiwalnego raportu lotniczego pomoże Ci lepiej zrozumieć rozwój terenów objętych planami zagospodarowania Sokołowa Małopolskiego. Dzięki unikalnym archiwalnym zdjęciom lotniczym z różnych okresów będziesz mógł śledzić zmiany urbanistyczne, inwestycje publiczne i rozwój dzielnic. Wykorzystaj tę cenną wiedzę i skorzystaj z naszego raportu lotniczego, aby zgłębić historię miejscowych planów i zrozumieć ich wpływ na tereny gminy Sokołów Małopolski!

Dowiedz się więcej o usłudze: Raport archiwalnych zdjęć lotniczych!

Pobierz wniosek lub zaświadczenie dotyczące MPZP Sokołów Małopolski